O nás

Firma RCTrading, s.r.o. byla založena v roce 2001 v Českém Těšíně.

Zabýváme se od počátku mezinárodním obchodem se zemědělskými komoditami.

Hlavní činností naší společnosti je mezinárodní obchod se zemědělskými, průmyslovými a spotřebitelskými produkty (včetně FMCG).

Začali jsme s dodávkou ovoce a zeleniny ze sousedních zemí do českých a slovenských továren, skladů a velkoobchodů.

Postupem času jsme získali celou řadu důvěryhodných dodavatelů a odběratelů z celé Evropy.V některých zemích jsme zahájili vlastní výrobu, třídění a balení ovoce a zeleniny ve spolupráci s místními zemědělci.

V posledních letech a to díky silnému důrazu na kvalitu, spolehlivost a zapojení do systému dopravy „just in time“. Počet naších zákazníků vzrostl o mnoho společností, v tomto odvětví – zpracování ovoce a zeleniny z oblasti střední, východní a západní Evropy.

Dnes můžeme hrdě říci, že jsme dosáhli vedoucí pozice v sektoru – dodání potřebné suroviny a materiálů pro výrobu. Také jsme výrazně rozšířili náš profil dodání a to zejména pro balení cukru, koření a další doplňky.

Hlavními produkty RCTrading s.r.o. ze sektoru FRESH jsou:


– okurky nakládačky
– zelí(bílé, červené, kapusta)
– červené papriky
– kořenová zelenina
– ovoce (jahody, meruňky, švestky)

Kromě prodeje surovin poskytujeme širokou škálu dalších služeb jako je čištění, mytí a balení různých produktů.

Dlouholeté zkušenosti, dynamičtí a flexibilní pracovníci a rozsáhlé obchodní kontakty nám umožňují realizovat i neobvyklé zakázky.

V roce 2013 jsme vytvořili dopravní společnost AGA II, zabývající se mezinárodní dopravou s chladírenskými vozy.

V naší společnosti jsme se zaměřili především na budování dlouhodobých partnerských vztahů s našimi odběrateli a dodavateli.